Naprawa Laptopow Kielce marki SIEMENS

Serwis laptopów SIEMENS, specjalizujemy się w naprawie, konserwacji i obsłudze technicznej laptopów marki SIEMENS. Poniżej znajduje się ogólny opis zakresu usług które wykonujemy:

Diagnoza usterek: Serwis oferuje profesjonalną diagnozę problemów z laptopami, przeprowadza szczegółową analizę, aby zidentyfikować źródło usterki.

Naprawy: Po zdiagnozowaniu problemu, serwis przystępuje do naprawy laptopa. 

Mogą to być zarówno drobne usterki związane z oprogramowaniem, jak i poważniejsze problemy sprzętowe związane z uszkodzeniami podzespołów na płycie głównej łącznie z układami BGA.

Aktualizacje i ulepszenia: Serwis również oferuje usługi związane z modernizacją sprzętu. Może to obejmować wymianę komponentów, takich jak pamięć RAM czy dysk twardy,  w celu poprawy wydajności laptopa.

Oprogramowanie i sterowniki: Serwis pomaga w instalacji i aktualizacji oprogramowania oraz sterowników, aby zapewnić optymalną wydajność i stabilność działania systemu.

Obsługa gwarancyjna: Jeśli laptop znajduje się jeszcze na gwarancji naszego serwisu, serwis świadczy usługi obejmujące naprawy bez dodatkowych kosztów dla klienta (tylko koszt części).

Czyszczenie i konserwacja: Serwis oferuje usługi czyszczenia i konserwacji laptopów nazwywane potocznie "SPA". Regularne czyszczenie chłodzenia, wymiana pasty termoprzewodzącej czy oczyszczanie z kurzu przyczyniają się do poprawy wydajności i stabilności działania laptopa.

Jednocześnie zapobiegną kosztownym lub wręcz nieopłacalnym naprawom w przyszłości.

Doradztwo techniczne: Serwis udziela porad dotyczących użytkowania laptopów, optymalizacji systemu czy bezpieczeństwa online w zakresie wiedzy jaką posiadamy. 

Szkolenia i wsparcie techniczne: Serwis oferujr również odpłatne szkolenia dla klientów, z zakresu podstawowej obsługi laptopów oraz w rozwiązywaniu prostych problemów w przyszłości samodzielnie.

O usługi nie zawarte w powyższym opisie należy pytać.

Zgodnie z naszym mottem: "przyjdź, zajrzyj i zapytaj". Postaramy się pomóc.

Zakres napraw obejmuje między innymi:

1. Naprawy po zalaniach.
2. Programowanie układów BIOS/KBC.
3. Wymiana podzespołów na płytach głównych np. rezystory, kondensatory, przetwornice, mosfety itp.
4. Wymiana dysków twardych, pamięci RAM, matryc, klawiatur, złącz USB, złącz ładowania, głośników audio itp.
5. Wymiany układów BGA.
6. Wymiana/naprawa obudowy, zawiasów.
7. Instalacja sterowników.
8. Instalacja oprogramowania.
9. Czyszczenie z kurzu, brudu, SPA.

Jeżeli chcesz zgłosić naprawę to kliknij >TUTAJ<